1 Ayda 10 Kilo Verdiren Diyet

0 36

1 ayda 10 kilo verdiren diyet … Günümüzde kilo vermek çok önemli bir hal almıştır, besinler ve sürekli yeme ihtiyacı insanlara hızlı kilo aldırmaya başladı. Ülkemizde 10 kişiden 5 tanesi şişman kategorisinde yer alırken kalan 5 kişi zayıf kategorisinde değil.  Bu da demektir ki yakında genel olarak şişman ortalamasına sahip bir ülke olacağız. Kilo almak sizlerin suçu değil ama sizlerin elinde olan bir durum, be kilo aldım ve artık o aşama geçmiş ne yapmam gerekiyor diye düşünenler için 1 ayda 10 kilo verdiren diyete başlıyoruz. Tamamen doğal bir şekilde zayıflayacağız,  ilaç yok bu diyetin içinde. İlaç ve ameliyat gibi çeşitli şekillerde zayıflayan kişiler de tekrar hızlı kilo alabiliyor.

1 Ayda 10 Kilo Verdiren Diyet

Marul diyeti

Marul diyeti ile 1 ayda 10 kilo hatta sizlerin iradesine göre 15 kiloya kadar vereceksiniz.  Her insan vücudu aynı şekilde çalışmaz yapılar değişiklik gösterir. Bazı kişiler daha hızlı yağ yakarken bazılarımız da yavaş yağ yakar. Marul diyeti sizleri zorlayacak ama irade ile üzerinde gelebileceğiniz bir diyet olacaktır. Artık ekmek ve diğer beyazları unutun, sizler beyazların bağımlısı değilsiniz. Hayatınızda un, şeker ve tuz olmadan da yaşayabilirsiniz. Diyetimizde 2 öğün yemek ve ara öğünlerde marul yiyeceğiz bu şekilde 1 ay sonra tığ gibi bir vücuda sahip olmayı başaracaksınız.

Sabah kahvaltısı

1 adet yumurta

Marul

Çok az peynir

Yeşil zeytin

Meyve

Domates

salatalık

Sabah kahvaltımızdan bahsediyoruz, ilk üç gün çok az ekmek yiyebilirsiniz ki bizler bünyeniz dayanıyorsa bir kerede bırakın deriz. Ben dayanamıyorum diyorsanız o zaman az yeyin.

Akşam yemeği

Sabah kahvaltısı

1 adet yumurta

Marul

Çok az peynir

Yeşil zeytin

Meyve

Domates

salatalık

Akşam yemeğinde yine aynı şekilde hafif şeyler yiyeceğiz, bunun üzerine günde 40 dakika yürüyüş ile başlayıp 1 dakika evde yağ yakma hareketleri yapacağız. Günde 40 dakika olan yürüyüş gün geçtikçe hafif tempo ve ilerde tempolu koşu ile desteklenecek. Bitki çayları yine diyetinize destek verebilir. Bu şekilde çok rahat zayıflayacak ve istediğiniz kiloya ulaşacaksınız. Diyet sizlere ağır geliyorsa dediğimiz gibi ekmeği azaltarak kesebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sitemap - Cilt Bakım Sırları