Aldatılan Kadın Ne Yapmalı?

0 412

Bir ilişkide çiftlerin en büyük korkusu aldatılmaktır. Çünkü insan aldatılma durumunda ne yapacağını asla bilemez. Hatta kendisini de tanıyamaz. Peki, bu şekilde bir durumda aldatılan kişinin ne yapması gerekiyor. Bizler kadinokur.com ekibi olarak aldatılan bir erkeğin ya da kadının ne yapması gerektiğine dair açıklama yapmak istedik.

Sitemizde aslında bize sorulan sorulardan bir tanesi henüz yeni doğum yapmış olan bir annenin daha lohusalık dönemindeyken kocasının kendisini aldatmış olduğuydu.  Bizim için bu konuda ilk merak ettiğimiz ve kendisine sorduğumuz soru siz yasal haklarınızın biliyor musunuz? Oldu. Şimdi buradan yola çıkarak size söylemek istediğimiz şey ister ayrılmayı düşünün isterseniz düşünmeyin eğer ki bir çocuğunuz varsa kesinlikle yasal haklarınızı öğrenmelisiniz. Çünkü bu süreçte sizin adım atmanız da size en büyük yardım buradan olacaktır.

Türkiye’de genel anlamda bakarsanız, artık bir ahlak erozyonu söz konusu. Dolayısıyla ailenin bütünlüğünü koruyabilmek artık çok zor ve zaman neredeyse kadının lehine işliyor. Bazı erkeklerin hiç hak etmedikleri şekilde yükselen egoları sayesinde ne zaman patlak verileceği kestirilemiyor. Yani hani küçükken de diyorlardı ya yiğidin malı meydandadır. İşte bu şekilde erkek salına salına aldatıyor. Üstelik ilk aldatmadan sonra karısı da onu terk etmediyse o zaman oh vay haline. Ahlak, aile bütünlüğü, çocuklar hepsi ikinci plana düşüyor.

Aldatılan Kadın Ne Yapmalı?
Aldatılan Kadın Ne Yapmalı?

Bu yazımızı da inceleyebilirsiniz: Kadınlar Hangi Erkek Tipinden Hoşlanıyor?

Bir insanın egosu yükselmeye başladığı sürece duygusal zekası da o kadar düşmeye başlayacaktır. Bazı kadınlar kendisine duygusal zekalı erkekleri seçtikten sonra onların kendi ideallerine uymasını bekliyorlar. Sonrasında bir de üstüne üstelik iki tarafın geniş zamanını alacak olan çocuk olaya dahil olmuşsa o zaman adamın hedefinde ödül başka kadın oluyor.

Kısaca erkekler olarak para verip başka bir kadınla birlikte olunca sırtımız sıvanır bir hala geldik.

Aldatma sonrasında yöntemlerden biri koçluğa gitmek. Çünkü bu sayede daha güzel yollar açılabiliyor. Bu süreçte kadının akıllı hareket etmesi gerekiyor ve ancak bu şekilde karar verilebilir.

Razı mı olacak ya da daha güçlü mü davranacak işte tüm mesele bundan ibaret.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sitemap - Cilt Bakım Sırları