Detoks Suyu Diyette Kullanılır Mı?

0 80

Detoks suyu diyette kullanılır mı? Özellikle kadınlarda görülen bir sorundan bahsedelim, ödem. Erkelerde de görünse de kadınların hormonsal değişimlerinden kaynaklı daha çok başlarına gelir. Vücut makine gibi çalışır, kendi içinde besinleri sindirir ve zararlı olan toksinleri vücuttan bazı dışkılama yöntemleri ile atar. Bu tuvalet ve ya terleme yöntemleri olabilir. Zararlı toksinler vücuttan atılmazsa o zaman vücut su toplar yani ödem oluşturur. Bunu anlamanın en kolay yolu, kolunuza parmağınızla orta şiddette bastırın, o bölgede beyazlık oluyor ve bir saniye kadar izi kalıyorsa sizlerde de ödem vardır. Bunu atmak için ne kadar ilaç kullansanız da yine başınıza gelecektir. Bu yüzden ödem atmanın en kolay yolu doğal yoları tercih etmektir.

Detoks Suyu Diyette Kullanılır Mı?

Diyette kullanmak isteyen kişiler içinde güzel bir kilo verdirici besin kaynağıdır, vücut içinde tutup da atmadığı suyu ödem şeklinde atarsa bu daha hızlı bir zayıflama sağlayacaktır. Diyet yapanlar için önerimiz, yemekten önce yani mide boşken içmektir. Yemek yedikten sonra sizlere bir faydası olmayacaktır. Bu ürünü içtikten sonra koşu yapmak daha hızlı ödem atmanızı sağlayacak başka bir yöntemdir. Bu şekilde hem sağlıklı hem de çabuk bir şekilde zayıflayabilirsiniz.

Detoks Suyu Nasıl Yapılır?

Yarım litre su

Maydanoz

1 tane yeşil elma

Limon

1 adet tarçın

Bu tarifin hazırlanışı çok basittir, bütün malzemeleri temiz bir kap içine alıp iyice karıştırmak gerekiyor. Karıştırdıktan sonra suda çözülmeleri için bırakın ve kapağını kapatıp dolaba koyun. Yaklaşık 7-8 saat beklemesi gerekiyor. Bu süre zarfında beklettikten sonra yapacağınız işlem düzenli bir şekilde içmek olacaktır.

Günde Kaç Kere İçilmeli?

Bu karışım etkili bir yöntem olmakla birlikte istediğiniz kadar içebilirsiniz. İçinde her hangi bir kimyasal bulundurmadığı için vücuda her hangi bir zarar verme ihtimali yoktur. Yalnız muhafaza ederken dikkat etmelisiniz, içtikten sonra tekrar dolaba koymayı unutmayınız.

Hamileler İçebilir Mi?

Hamile olanlarda gaz çok fazla olacaktır, böyle bir karışımdan herhangi bir zarar gelmeyecek olsa da bebeğinizin sağlığı için doktorunuza danışıp bu ürünü için. Her vücut aynı yapıda değildir, onun için hamileler için uzman kontrolü en mantıklı olandır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sitemap - Cilt Bakım Sırları