Erkeği Kendine Aşık Etmenin Yolları

0 331

İlk görüşte aşka inanır mısınız? Diyelim ki yaşadınız ve gözünüz ondan başkasını görmüyor. Ya da onun sizin için mükemmel bir eş olacağını düşünüyorsunuz. Fakat aynı duyguları karşı taraftan alamıyorsunuz ilgisi, şefkati sizinkinden biraz az o halde erkeği kendinize nasıl aşık edeceğinizle ilgili tüyolarımızı dikkate almalısınız.

Dış görünüş
Görünüş, kişisel bakım önemli. Öncelikle görünüşünüzle onun dikkatini çekmelisiniz. Evet iç güzellik önemlidir ama o iç güzelliği farketmek için önce sizinle tanışmalı diyalog kurmalı hatta sizden randevu talep etmelidir. Bunun içinde önce sizi görüp beğenmelidir. Erkeklerin çoğu bakımlı kadınlardan hoşlanıyor tabi boya küpüne düşmüş gibi makyaj yapmayın. Hem doğal hem güzel olmalısınız.

Neşeli görünmelisiniz.
Ona problemleri olan ya da çevresindeki problemleri kafasına takan biri imajını asla vermemelisiniz. Gülmek çok önemli. Kahkaha atmayın ama sürekli gülümsemeye çalışın. Size bakınca baharı hatırlasın. Sürekli neşeli olun. Hatta onu güldürün. Eğer onu güldürebiliyor ve onunla gülebiliyorsanız sizi seksi ve zeki bulacaklardır.

Flörtleşin
Telefonda konuşurken, mesajlaşırken ve hatta yüzyüzeyken onunla flört edin. Onun yanında çok heyecanlanıyor ne diyeceğinizi bilemiyorsanız size ufak bir tüyo. Saçlarınızı savurun ve konuşurken gözlerinin içine bakın. Hatta bazen karşılıklı sustuğunuzda gözlerinizi kısın ve onun gözlerinin içinden ayırmayın.

Diğer kadınlardan farklı olduğunuzu gösterin.
Onun size aşık olması için onun çevresindeki tüm kadınlardan farklı olduğunuzu gösterin. Siz göstermezseniz o sizin ne kadar, zeki, sadık, hoşgörülü bir eş olacağınızı bilemez. Karşılıklı sohbetlerinizde gelip geçici konular yerine, hobilerinizden, aktivitelerinizden bahsedin. İkinizde kitap okumayı seviyorsanız ona en sevdiği yazarın kitabını hediye etmenizden etkilenecektir.

Onun özgürlüğünü kısıtlamayın
Genelde erkekler uzun soluklu ciddi bir ilişkiye başlamaktan sırf özgürlükleri kısıtlanacak diye korkarlar. İlişkiniz henüz yeni başlamışken, “nerdesin” “yanında kim var” gibi sorular onu sizden uzaklaştıracak zamanla soğutacaktır. Kendi arkadaşlarıyla vakit geçirmesine hatta, kendine yalnız zaman ayırmasına müsade edin. Bırakın o sizi arayacaktır.

Ulaşılması zor kadın olun
Unutmayın ikinizde özgürsünüz evet berabersiniz ama ikinizinde birbirinizden bağımsız özgür alanlarınız var. Ve kendi alanlarınızı da koruyun. Sürekli onunla vakit geçirmeyin. Hayatınızda yapmanız gereken daha önemli işler olduğunu ona her fırsatta belli edin. Siz ona muhtaç değilsiniz onsuz da mutlusunuz her zaman bunu bilsin.

Onu dinleyin.
Erkekler biraz egoisttir. Kendilerinden bahsetmekten ve bahsedilmesinden çok hoşlanırlar. Bırakın konuları o seçsin siz sadece dinleyin elbette arada kendi fikirlerinizi de dile getirin. Bazen konuşmalarından sıkılabilirsiniz. Ailesi, çevresi, işi hakkında sürekli konuşabilir ama sabırlı olmalı ve onu sonuna kadar dinlemlisiniz. Esprilerine gülmelisiniz. Sizinle sohbet etmesi, kendisinden ve çevresinden bahsetmesi sizi önemsediği anlamına gelir.

Gizemli Olun
Ona hayatınız hakkındaki herşeyi bir anda anlatmayın. Her zaman sizin hakkınızda bir şeyleri merak etmeli. Ona ufak ip uçları verin o gizeminizi çözmeye çalışırken bir de bakmış ki sürekli sizi düşünüyor.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sitemap - Cilt Bakım Sırları