Göğüs ve Çatal Bölgesini Nasıl Sıkılaştırabilirim?

0 812

Bugün piyasaya baktığınızda yalnız cerrahi operasyonlar değil aynı zamanda aynı etkiyi yarabileceğini iddia eden birçok ürünü görebilirsiniz. Bu ürünler insanlara bir mucizeyi vadediyor gibi görünseler de kullanmaya başladığınız da böyle olmadığını da görürsünüz. Bunun yerine size vereceğimiz bir taktikle göğüslerinizi de daha sıkı bir hale getirebilirsiniz. Taktiğimiz şu şekilde olacaktır.

Göğüslerinizi sürekli olarak nemli tutmanız gerekiyor bunun için nemlendirici kremler kullanabilirsiniz. Ancak bu kremleri de kullanırken teknik aşağıdan yukarıya doğru ovalama hareketi olmasıdır. Bununla birlikte eğer ki güneşe çıkacaksanız kesinlikle koruyucu kremler olmadan güneşe çıkmamanız gerekiyor.

30 yaşının üzerindeki kadınlarda en büyük sıkıntı koenzim Q-10 seviyesidir. Bu enzimin amacı ise derinin kendi kendini yenilemesi yani tamir etmesidir. Buna bir anlamda da gençleştirme işlemi de denilmektedir.

Şimdi aradığınız şey bu maddeyi içeren bir ürün var mı bunu bilmekten geçer bunun dışında yapacağınız işlemler cildinizin bakım ve temizliğine yönelik olacaktır.  Ancak burada cildin gençleşmesi değil de olduğu halini muhafaza etmesi amaçlanmalıdır. Yani siz yaşlandıkça cildiniz yaşlanmayacak ve kırışıklıklarınız da ortaya çıkmayacaktır. Yaşlılığın en belirgin özelliği çizgiler ve kırışıklıklardır.

Göğüs ve Çatal Bölgesini Nasıl Sıkılaştırabilirim?
Göğüs ve Çatal Bölgesini Nasıl Sıkılaştırabilirim?

İşte batı Avrupa ülkeleri bu konuda kayın ağaçlarında bulunan bir maddeden bileşen elde etmişler ve bunu kullanmaya başlamışlardır. Bu maddenin görevi hücreler arasındaki iletişimi sağlamak ve bu şekilde de cildin yapısının bozulmamasını ve de aynı şekilde muhafaza edilmesinin sağlamaktır.

Uzun zamandır çalışan bilim adamlarının bir incelemesi de kök hücreler yönünden oluyor. Çünkü kök hücrelerinde kırışıklıklarda yardımcı olabileceği düşünülüyor. Ancak bu araştırma ülkemiz başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde de yasal olarak yapılmıyor.

Size her zaman mucize olarak gösterilen bu ürünlerin içerikleri farklıdır. Birçoğunda nemlendiriciler içermektedir evet yukarıda bahsettiğimiz gibi nemlendiriciler her zaman işe yarayacak yöntemdir ancak bunu da çok yüksek paralara aynı görevi yapabilecek ürünler açısından satın almamak gerekir.

Sonuç olarak göğüslerinizi ve çatal bölgesini sıkı tutabilmenin yolunun nemlendirici kremlerden geçtiğini söylemek yerinde olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sitemap - Cilt Bakım Sırları