Hamilelik Dönemi Kız Bebek Belirtileri

0 14

Hamilelik dönemi kız bebek belirtileri nelerdir? Cinsiyetçilik her zaman ırkçılıktan farksız olmuştur, anne ve babalar için hem kız çocuğunun hem de oğlan çocuğunun kendine göre güzellikleri vardır. Annelerimiz kızlara daha düşkün babalar ise oğlanlara daha düşkündür diye bir cümle kesinlikle şehir efsanesidir. Gerçek anne ve babalar ne kız çocuğu der ne de erkek çocuğu der, her ikisini de eşit tutmaya çalışır. Peki, hamileyken, ultrasona girmeden de çocuğun kız ve ya erkek olduğu anlaşılır mı? Bunu anlamanın bazı belirtileri vardır? Bu belirtiler her zaman doğru olmasa da genel olarak doğru çıkıyor. Ultrason yokken de tecrübeli insanlar çocuğun hangi cinsiyette olduğu tahmin etmeye çalışıyor ve bu belirtilere göre cevap veriyorlardı.

Hamilelik Dönemi Kız Bebek Belirtileri Nelerdir?

Yüksek nabız

Annelerimiz çocuklarına hamileyken kız çocuğa hamile kalanlarda daha yüksek nabız belirtileri görülmüştür. Bu belirtilere sahip olan anneler genel de kız bebek dünyaya getirmişlerdir, yine diyoruz bunlar genel belirtilerdir.

Yüksek göbek

Kız çocukları anne karnındayken daha aktif olduklarından dolayı yüksekte ve ya alçakta durmayı tercih ederler. Bu belirtimiz de yine kız çocuğuna gebe kaldığımızın işaretleri arasında yer alır. Erkek bebekler anne karnındayken daha ortalı ve yuvarlak bir karın yapısı ile dururlar.

Çok sık mide bulantıları

Kız çocukları erkek bebeklere göre daha hareketli olduklarından annelerde bulunan hormonları yerinde durdurmazlar. Bu da mideye yapılan baskıları arttır, sonucunda sık görülen mide bulantıları ortaya çıkar.

Ruhsal değişiklikler

Anne karnında ruhsal değişiklikler yaşayan annelerimiz de kız bebek bekleyebilir, erkek çocuklara hamile olan kadınlarda ruh değişimi yaşayabilir ama kız çocukları ani patlamalar yaşatacak kadar ruhsal değişimlere yol açar. İkisi arasında ki fark bebeğin cinsiyetine işaretler verir.

Vücutta oluşan değişimler

Kız çocuğuna gebe kalan annelerimizde genel de sivilce ve siyah noktaların çoğaldığı istatistiksel bir belirtidir. Yine kız çocuğuna gebe kalan annelerimizin göğüslerinde ki büyüme oranı daha yüksek olur. Sizlerde de bu belirtiler varsa kız çocuğuna gebe olma ihtimaliniz çok yüksektir. Evet, bende belirtiler var kesin kız diye bir beklenti olamaz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sitemap - Cilt Bakım Sırları