Kirpik Lifting Nedir?

0 36

Kirpik lifting nedir , nasıl yapılır? Kirpik lifting işlemi, son zamanlarda oldukça popüler uygulamalardan bir tanesi haline gelmiştir. Kirpiklerinin cansızlığı, şekilsizliği ve hacimsizliğinden şikayet eden kişiler için bir numaralı çözüm yöntemi haline gelen kirpik liftinginin bünyesinde birçok takviye bulunmaktadır. Örnek verecek olursak; protein, keratin, vitamin, argan yağı ve çeşitli besleyici yağ. İçerisinde bulunan bu takviyeler sayesinde kirpiklerinizin çok daha dolgun hale gelecektir. Hem sağlıklı hem de estetik duran kirpikleriniz sayesinde kozmetik ürünlere verdiğiniz binlerce liradan kurtularak tasarruf edebileceksiniz.

Kirpik Lifting Nedir ?

Bunun yanı sıra, kirpik lifting işlemi oldukça pratik ve kolay bir uygulamadır. Üstelik, her kirpik türüne uyum gösterebilen işlevselliği sayesinde isteyen herkes kirpik lifting uygulamasını yaptırabilmektedir.

Gözlerimizin derinliğini ve bakışlarımızın anlamını arttırmak, çok daha uzun ve doğal kirpikler ile göz kamaştırmak istiyorsanız, kirpik liftingi sizin için en uygun uygulama olacaktır.

Kirpik lifting uygulamasının aşamalarından bahsedecek olursak; ilk olarak kirpiklerinizin yapısı incelenir ve yapılabilecek işlemler tespit edilir. Daha sonra ise kirpikler daha önce herhangi bir işlem geçirmiş ise veyahut makyaj mevcut ise kirpikler güzelce temizlenir ve hijyen sağlanır. Daha sonra ise, tespit edilen kirpik yapısına uygun olarak hazır bulunan kirpikler kişiye yerleştirilir. Sonra ise, kişinin istediği hacim ve şekil verilir. Kirpik liftinginin bir sonraki aşaması ise, kirpiklere argan yağı, protein, vitamin gibi takviye keratin bakımı yaptırılır. Daha sonra ise, yapıştırılan kirpiklerin yukarıya doğru kaldırılması için şekillendirme işlemi gerçekleştirilir. En son aşama olarak ise, kirpiklere yağ sürülerek bakımı sağlanır.

Kirpik Lifting Avantajları

Kirpik liftinginin birçok avantajı bulunmaktadır. Örnek verecek olursak, her gün kullandığımız rimeller ile kirpiklerimizi sağlıksız bir şekilde dökmek yerine sadece bir kere kirpik liftingi yaptırarak bu problemden kurtulabilirsiniz. Aynı zamanda, suya girdiğinizde rimelinizin akıp estetik görüntü endişesi yaşamanıza gerek kalmaz. Kirpikleriniz her daima bakımlı ve sağlıklı görünür. Kirpik liftingi uygulaması oldukça kısa süren bir uygulamadır. Kirpik liftingini siz de yaptırarak cansız olan ve dökülen kirpiklerinizle vedalaşarak daha gür ve canlı kirpiklere sahip olabilirsiniz. Kirpik liftingi genelde güzellik salonlarında yapılmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sitemap - Cilt Bakım Sırları