Kıyafetlerde Siyah Beyaz Uyumu

0 24

Kadınlarımız için asırlardır çok önemli olan erkeklerimiz için önemli olan bir konudan bahsedeceğiz. İnsanlar dünyaya ilk geldiği günden bu yana üstlerine kıyafet giymişlerdir, bir insanı gösteren en önemli konulardan bir tanesi giyimdir. Ne kadar şık olursanız o kadar öne çıkarsınız. Peki, şıklık denilen kavram nedir? Bunu söyleyince insanlar genel olarak şunu düşünüyor, modaya uyup marka giyinmek. Marka giyinmek ve şık olmak arasında dağlardan büyük fark vardır. Şık olmak için marka giyinmek değil doğru giyinmek gereklidir, doğru giyinmek ise uyum ile oluyor. Hangi renler bir arada daha güzel gözükür, sizlere bundan bahsedeceğiz. Kıyafetlerde siyah beyaz uyumu nasıl yakalanır?

Kıyafette Siyah Beyaz Uyumu Nasıl Yakalanır?

Renk uyumu denince akla gelen ilk uyum siyah ve beyaz arasındaki uyumdur, bu iki ren gerçekten çok önemli uyuma sahiptir. Yaz dönemi yaklaşıyor, kışlıklar bir kenara kalkıyor. Şimdilerde havalar ısınırken siyah ve beyazın zıtlığından doğacak şıklığı yakalayın. Siyah ve beyazın şıklı bir t-shirt ve pantolonla da sağlanabilir güzel bir mini etek ve içine giyilecek beyaz t-shirt ile de sağlanabilir. Her sene olduğu gibi bu sene de bu iki renk uyum olarak kullanmanız gereken renlerdir.

Kırmızı ve siyah

Asilliğin rengi siyah ve şehvetin rengi kırmızı yine dikkat çekecek iki renk arasında ki muhteşem uyumdan bahsediyoruz. Uzun boylu olan kadınlarımız için harika bir kombin olabilir, siyahı çanta ve ya ayakkabı da olsa kırmızının yanına kullanarak şıklığı doruğa çıkarın.

Buz mavi ve siyah

Yine pantolon giymekten zevk alacak kişiler için, spor bir kombinde kot ceket içine giyilebilecek siyah renkli kıyafetler taşınması halinde fazlasıyla dikkat çekebilir.

Sade pudra

Renk uyumlarından bahsederken pudranın kattığı tatlılıktan bahsetmeden geçmek olmaz, pudra bir takım ile her zaman ki gibi şık olabilirsiniz. Pudra konusunda sizlere uyumlu bir renk söylemek yerine ten uyumundan bahsedelim. Pudra en çok ten ile uyum sağlar, çok açık tenli kişiler pudrayı tek renk olarak kullanmasın çünkü içinde kimse yok gibi gözüküyor.

Sarı ve kırmızı

Yıllardır uyum içinde olan renkler günümüz odasında çokta öne çıkmıyor, kırmızı ve ya sarı mini etek içine diğer renk hafif dökümlü bir gölek giyerek gözleri üzerinize çekebilirsiniz.

Yeşil ve mor

Yine sizleri yanıltmayacak iki renkten bahsediyoruz, yeşil ve mor iki farklı renkten doğacak muhteşem uyumla sizleri öne çıkarabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sitemap - Cilt Bakım Sırları