Sıkışan Fermuar Nasıl Açılır?

0 507

Kıyafetlerin giyilmesini kolaylaştıran en önemli gereçlerin başında fermuar geliyor. Fermuarlar neredeyse her kıyafetimizin üzerinde bulunuyor ancak bazen kullanıma bağlı olarak başımıza öyle büyük sıkıntılar açabiliyor ki üstesinden gelebilmek için neredeyse strese giriyoruz.

Pantolon, etek, ayakkabı ve bluz fermuarlar kısacası hayatımızın her alanında var ve bizi konfora kavuşturmak adına da ellerinden geleni yapıyorlar.

Peki, bizim acelemiz olduğu bir anda sıkışan bir fermuar nasıl açılabilir. Bu genelde birçoğumuzun başına gelen bir durumdur ve o an içimizden öyle kahrederiz ki sırf fermuar yüzünden elbiseyi çöpe atasımız bile gelir. Ancak sıkışan bir fermuarı açmanın da bir takım kolay yöntemleri vardır. Bu yöntemler oldukça basittir buradaki mesele nasıl oynamanız gerektiğini bilmenizden geçer.

Sıkışan Fermuar Nasıl Açılır?
Sıkışan Fermuar Nasıl Açılır?

Bu makalemizde size yardımcı olacağına inandığımız yöntemlerden bazılarını belirtmek istedik.

Sıkışan Fermuar

Birinci yöntem: Elinize alacağınız bir kurşun kalemi fermuarınız boyunca gezdiriyorsunuz ve fermuarın üzerinden çektiğiniz ve boyadığınız kalem sıkışmayı önleyecektir.

İkinci Yöntem: Fermuar eğer sıkışmışsa üzerine kuru sabun sürüyorsunuz ve bu sayede dişlerin arası daha fazla kayganlaşıyor bu şekilde bir yöntem uyguladığınız da fermuar kolayca açılıyor.

Üçüncü Yöntem: Sıkışan bir fermuar için dudak kreminizi ya da rujunuzu kullanabilirsiniz. Bu ürünler yağ vazifesi yapacağından daha kolay açılmasını sağlayacaktır.

Yukarıda sıkışan fermuarı açabilmeniz için üç farklı yöntemi sizlere anlatmak istedim. Bu yöntemleri uygulamış olduğunuz da sizi strese sokacak olan bu durumdan da rahatlıkla kurtulabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sitemap - Cilt Bakım Sırları