Yeni Bir İlişkide Yapmanız Gerekenler

0 305

Hayatınızda uzun zamandır kimse yok ya da yeni birisiyle tanıştınız. O anı sanıyorum herkes tahmin edebilir. Yeni bir ilişkiye başladığınız da en zor zaman ilk gündür. Çünkü o gün ne eliniz ayağınız tutar ne de konuşacak bir şey bulursunuz. İnsanlar ilk gün buluşmasını anlatırken elim ayağım titredi diye anlatırlar. İlk günü sağ salim atlattınız şimdi sıra geldi ikinci güne.  Peki, ikinci günde nasıl davranacaksınız? Size yardımcı olabilmek açısından biraz daha toparlayıcı olmak istedik.

İkinci buluşma için heyecanlanıyorsanız ilk günün iyi geçtiğini tahmin ediyoruz bunun içinde ikinci günde planlı bir şekilde hareket etmenizde fayda var. Makalemizin devamında ikinci gün buluşmasında ne yapmanız gerektiğine değinelim.

Yeni Bir İlişkide Yapmanız Gerekenler
Yeni Bir İlişkide Yapmanız Gerekenler

Artık birinci engeli aştınız ve bu kez kafanızda bazı beklentileriniz olduğu için bunun teyidini isteyeceksiniz. İlk gün belki de karşı tarafa farklı imaj bıraktınız bunu ikinci buluşmada daha iyi anlayacaksınız.

İlk gün yapmacık olmanız normal ancak bu abartıya kaçtıysa ikinci gün kendinizi ele vereceğinizden direk kendiniz gibi hareket etmeye ve doğal olmaya çalışın. İkinci gün aranızda oluşacak bir bağın derinleşmesini sağlayacaktır bu ideal bir fırsat olabilir.

Yeni Bir İlişkide Yapmanız Gerekenler
Yeni Bir İlişkide Yapmanız Gerekenler

İkinci gün yemek yemek için çok erken çünkü henüz vakit geçirmediniz bile. Telefonla konuşmak yerine yüz yüze görüşmek ve onu daha yakından tanımanız gerekiyor. bu bir hafta sonrasında yiyeceğiniz bir yemek için uygun zemini oluşturmak anlamına geliyor

İkinci buluşmada sinemaya da gidemezsiniz çünkü bu o gün sizin sessiz kalmanızı sağlayacak ve iletişim kurmanızı engelleyecektir. Bunun için bir kafede oturmak ya da yürümek en doğru çözümdür.

Buluşmak için bir saat belirleyin ve bırakın saati o belirlesin bunu kafanıza takmayın, ancak size düşen kendinizi olayların akışına bırakmaktır.

Yeni bir ilişkiye başlamak zor ve ciddi emek ister. Her ne kadar ona ilk etapta güvenmiyor olsanız da yapmanız gereken biraz sabretmek olmalıdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sitemap - Cilt Bakım Sırları